Vestiging Groningen

Vanuit onze vestiging in Groningen zijn wij actief in de provincie Groningen. Vanuit hier ondersteunen wij de volgende regio’s / gemeenten: Appingedam, Bedum, Bellingwedde, Delfzijl, De Marne, Eemsmond, Groningen, Grootegast, Haren, Hoogezand-Sappemeer, Leek, Loppersum, Marum, Menterwolde, Oldambt, Pekela, Slochteren, Stadskanaal, Ten Boer, Veendam, Vlagtwedde, Winsum, Zuidhorn.

Contactgegevens

Aktiva B.V.
T.a.v. Vestiging Groningen
Postbus 2115
7900 BC Hoogeveen

T: 050 – 206 94 20
E: groningen@aktiva.nl

KvK: 62507931
BTW: NL854845392B01

Roelof Buring
Vestigingsmanager
050 – 206 94 20 (optie 1)
rburing@aktiva.nl

Kody Aalderink
Bewindvoerder
050 – 206 94 20 (optie 2)
kaalderink@aktiva.nl

Yvette Meijer
Bewindvoerder
050 – 206 94 20 (optie 3)
ymeijer@aktiva.nl

Selina Otten
Bewindvoerder
050 – 206 94 20 (optie 4)
sotten@aktiva.nl

Tim Cools
Bewindvoerder
050 – 206 94 20 (optie 5)
tcools@aktiva.nl

Spreekuur cliënten (per 1-7-2019)

Maandag09.00 – 11.00 uur
Dinsdag09.00 – 11.00 uur
Woensdag09.00 – 11.00 uur
Donderdag09.00 – 11.00 uur
Vrijdag09.00 – 11.00 uur

Openingstijden begeleiders / zakelijke instanties

Maandag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Dinsdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Woensdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Donderdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Vrijdag09:00 – 12:00 uur

Plan een telefonisch adviesgesprek