Hoofdkantoor

Vanuit ons hoofdkantoor in Hoogeveen ondersteunen wij onze regionale vestigingen in Nederland (provincies: Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland, Flevoland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Limburg.

>> Bekijk alle vestigingen

Contactgegevens

Aktiva B.V.
T.a.v. Hoofdkantoor
Postbus 2115
7900 BC Hoogeveen

T: 085 – 760 39 58
E: info@aktiva.nl

KvK: 62507931
BTW: NL854845392B01

Anton van den Ham
Directeur
avdham@aktiva.nl

Bas Benjamins
Directeur
bbenjamins@aktiva.nl

Demi Benjamins
Afdelingscoördinator
dbenjamins@aktiva.nl

Erwin Kuijpens
Relatiebeheerder
ekuijpens@aktiva.nl

Froukje Pullen-Buitenshuis
Administratief Ondersteuner
fpullen@aktiva.nl

Hennie Stellink
Office manager
administratie@aktiva.nl

Linda Saadhoff
Administratief Ondersteuner
lsaadhoff@aktiva.nl

Margreet Venekamp
Administratief Ondersteuner
mvenekamp@aktiva.nl

Maxime Roos-Driesen
Afdelingscoördinator
mroos@aktiva.nl

Sharone Baldé-Pieters
Administratief Ondersteuner
sbalde@aktiva.nl

Silvia Zondag-Hofman
Administratief Ondersteuner
szondag@aktiva.nl

Openingstijden begeleiders / zakelijke instanties

Maandag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Dinsdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Woensdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Donderdag09:00 – 12:00 uur13:00 – 16:00 uur
Vrijdag09:00 – 12:00 uur
Plan een telefonisch adviesgesprek